Kategorie
Bez kategorii

Zrozumieć klienta pierwotnego rynku mieszkaniowego

Na pierwotnym rynku mieszkaniowym w szczególności potencjalnymi klientami są rodziny z dziećmi. Jednak każdy klient planując zakup mieszkania na rynku pierwotnym w dużej mierze przykłada wagę do standardu, bezpieczeństwa oraz wygody i komfortu życia.

Decyzja o zakupie mieszkania bardzo często podyktowana jest również zasobem portfela danego klienta. Co ciekawe jednak dla klientów coraz częściej lokalizacja jest ważniejsza niż ceny nieruchomości.

Kategorie
Bez kategorii

Czym jest rynek pierwotny?

Internet stał się najpopularniejszym źródłem poszukiwań danej nieruchomości. Ponadto dzięki licznym informacjom, a w szczególności wizualizacjom planowanych projektów dzisiejszym klientom łatwiej jest pewne rzeczy sobie wyobrazić, a co za tym idzie – podjąć decyzję o zakupie. Istotą pierwotnego rynku mieszkaniowego jest dostarczanie na rynek nowych nieruchomości.

Co za tym idzie; zapewnienie potrzeb mieszkaniowych w społeczeństwie. Pierwotny rynek mieszkaniowy jest bardzo ważnym elementem wpływającym pośrednio i bezpośrednio na kształtowanie się gospodarki. Za tego względu wszelkie działania deweloperów oraz wszelkie transakcje zawierane przy okazji realizowania nowych projektów oddziałują również na inne segmenty rynku. 

Kategorie
Bez kategorii

Nowe mieszkania od dewelopera

Posiadamy w swojej ofercie nowe mieszkania pod Poznaniem. Zachwycisz się ich lokalizacją. Projektowi przyświecało stworzenie przestrzeni mieszkalnej gdzie każdy poczuje się dobrze – jak w domu.

Nasze osiedla są pełne zieleni. WIdoki z naszych balkonów zachwycają. U nas zawsze poczujesz się swobodnie i dobrze. Właśnie dzięki naturze. Natura to klucz do naszego projektu osiedla.

Kategorie
Bez kategorii

Całkiem nowe mieszkania

Jeśli masz chęć zainwestować w nowe mieszkanie koniecznie sprawdź nowa ofertę mieszkań na Osiedlu Poznańskim. To nowa inwestycja w bliskim sąsiedztwie Poznania. Ma bardzo dobre połączenie komunikacyjne, a okolica jest spokojna, zielona i komfortowa.

Wielką zaletą mieszkań jest fakt, że są one nowe. Będziesz mógł od początku dostosować je pod swoje potrzeby. Bardzo przemyślany układ pomieszczeń daje naprawdę duże pole manewru jeśli chodzi o konfigurację mieszkania. Oferta skierowana dla singli, par, rodzin z dziećmi, osób młodych i nieco starszych. Dosłownie każdy poczucie się tutaj jak w domu. Zapraszamy !

Kategorie
Bez kategorii

Aktualizacja cen mieszkań

Zapoznaj się z nowym cennikiem naszych mieszkań na sprzedaż. Mieszkania dostępne są na naszym osiedlu pod Poznaniem. Zamieszkaj w ładnej i spokojnej okolicy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do skorzystania z niej.

Nasza inwestycja to doskonała opcja dla osób szukających idealnego mieszkania. Oferujemy nowe mieszkania w sprzedaży bezpośredniej od nas przez co otrzymują Państwo atrakcyjną cenę. Zachęcamy do sprawdzenia cennika mieszkań.